FELHÍVÁS egyházi célú támogatási lehetőségekre

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő felhívja a  jogosultak körét (egyházak, egyházi intézmények, nyilvántartásba vett belső egyházi jogi személyek és egyéb egyházi szervezetek), hogy az Emberi Erőforrások Minisztériuma Egyházi, Nemzetiségi és Civil Társadalmi Kapcsolatokért Felelős Államtitkársága támogatási felhívást tett közzé, melynek keretében egyedi támogatási igény nyújtható be az alábbi két előirányzat valamelyikére:
  • egyházak közösségi célú programjainak és beruházásainak   támogatása (EGYH-KCP-17)
  • egyházi épített örökség védelme és egyéb beruházások  támogatása (EGYH-EOR-17)
A felhívás kódjai: EGYH-KCP-17, EGYH-EOR-17
A támogatási kérelmek benyújtásának határideje: 2016. december 21.
További információkért látogasson el a www.emet.gov.hu oldalra!