PÁLYÁZATI FELHÍVÁS (Szentjobb)

Az Érmelléki Református Egyházmegyébe kebelezett Szentjobbi Református Egyházközség Presbitériuma pályázatot hirdet a megüresedett lelkészi állásra.

Lélekszám: 220.

Temploma: felújított, központi fűtéssel ellátott.

Lelkészi lakás: 4 szoba, konyha, előszobák, 2 fürdőszoba, központi fűtéssel – minden jó állapotban.

Rendelkezésre áll még garázs és 20 ár kert.

Iskola: óvoda és I-VIII osztály helyben.

Középiskola: Székelyhídon (15 km).

Lelkészi javadalmazás: besorolás szerint.

A lelkipásztori állásra minden lelkipásztor jelentkezhet, aki az első és második lelkészképesítő vizsgával, valamint felszentelési igazolással rendelkezik, továbbá nincsen fegyelmi eljárás alatt.

Jelentkezni lehet: 2017. július 1-ig az Érmelléki Református Egyházmegye Esperesi Hivatalánál.

Postacím: Rákosi Jenő, 417435, Sacueni/Székelyhíd, str. Crisana nr. 37, jud. Bihor

Telefonszám: 0745-586592

Székelyhíd, 2017. május 23.

Tisztelettel,

Rákosi Jenő esperes