Pályázati felhívás – Várasfenes

A Bihari Református Egyházmegyébe kebelezett 702 lelket számláló, minősített, Várasfenesi Református Egyházközség pályázatot hirdet a megüresedett lelkészi állásra.

A gyülekezet besorolás szerinti fizetést, felújított 3 szobás, központi fűtéses parókiát, valamint 30 ár kertet biztosít a lelkipásztornak és családjának. Az egyházközség jó állapotban lévő templommal, gyülekezeti teremmel, kultúrházzal és 27 ha földdel rendelkezik.

Helyben I-VIII osztályos magyar iskola működik.

A lelkészi állásra minden lelkipásztor jelentkezhet, aki megfelel a törvényes rendelkezéseknek.

Jelentkezni lehet 2017. augusztus 30-ig a Bihari Református Egyházmegye Esperesi Hivatalánál, Nagyváradon a Dimitrie Cantemir út 23 szám, D 23-as tömbház 1. ajtó alatt. Tel: 0259-426-142, 0745374441

Forrás: krek.ro