Pályázati felhívás – Ráton

Szilágysomlyói Református Egyházmegyébe

kebelezett Rátoni Református Egyházközség presbitériuma pályázatot hirdet a megüresedett lelkészi állásra.

Lélekszám: 154
Temploma: felújított állapotban.
Lelkészi lakás: 3 szoba, konyha+ebédlő, fürdőszoba, iroda (felújított). Rendelkezésre áll még garázs, fásszín, pince és más melléképületek (újak vagy felújítottak) és 40 ár kert.
Gyülekezeti terem (új épületrész).
Iskola: – Óvoda: helyben

– I-XII osztályos iskola Krasznán (3 km)

A település Szilágysomlyótól 8 km-re, Zilahtól 22 km-re található.

Lelkészi javadalmazás: besorolás szerinti. A gyülekezet vállalja  a lelkipásztor teljes rezsi-költségének a térítését is.

A lelkészi állásra minden lelkipásztor jelentkezhet, aki az első és második lelkészképesítő vizsgával, valamint felszentelési igazolással rendelkezik, továbbá nincsen fegyelmi eljárás alatt.

Jelentkezni lehet: 2017. október 15-ig. a Szilágysomlyói Református Egyházmegye Esperesi Hivatalánál.
Postacím: Bogdán Szabolcs, 457085, Crasna nr. 2., Jud. Salaj
Telefon: 0787-899015

Bogdán Szabolcs János                                          Székely Csaba
esperes                                                                főgondnok