A honlap fejlesztését támogatták

A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.  támogatásával korszerű technikai eszközöket vásárolt nemrégiben a  nagykárolyi esperesi hivatal. A pályázati forrásból megvásárolt drón és fényképezőgép elsősorban az egyházmegye honlapjának fejlesztésében jelent kiemelkedő segítséget, hiszen a korszerű eszközök által minőségi fotók készülnek. Ez hozzájárul az internetes megjelenés látványosabb arculatához.  Az eszközök ugyanakkor használhatók az egyházmegye kiadásában  megjelenő imaheti füzet és naptár szerkesztéséhez szükséges anyag összeállításában. Illesse köszönet az alapítványt, amiért támogatja a Nagykárolyi Református Egyházmegye elektronikus oldalának fejlesztését, s ezáltal hozzájárul ahhoz, hogy az egyházmegye minél hatékonyabban közölhesse hitéleti és kulturális programjairól szóló beszámolóit.

megjott-az-oktatasi-nevelesi-tamogatas-a-bethlen-gabor-alaptol_112108

EE501582-1C6E-4601-9940-E6BC959EC330