Naptár (2018)

DSC_0006A Nagykárolyi Református Egyházmegye kiadásában megjelent a 2018-as falra függeszthető naptár, melyet Sebestyén Elek Előd szerkesztett. A naptáron a következő települések templomai láthatók: Bere, Börvely, Csomaköz, Domahida, Érkávás, Gencs, Kaplony, Kismajtény, Krasznamihályfalva, Nagykároly-Belváros, Nagykároly-Kertváros, Piskolt és Szaniszló. A látványos naptár megvásárolható a lelkészi hivatalokban. Érdemes már most szerezni belőle akár saját részre, akár ajándékba, hiszen hasznossága mellet otthonaink ékessége, de a közelgő ünnepek alkalmából kiváló ajándék is lehet szeretteink számára.