Imahét Nagykárolyban

Egyetemes imahetet tartanak január 21-28. között Nagykárolyban. A Nagykároly-belvárosi Református Egyházközség meghívásában hétfőn  Paniti Zoltán tasnádszántói lelkipásztor, kedden  Balázs Dénes érmihályfalvi lelkész, szerdán Kovács Gyula margittai lelkipásztor szolgál. A Nagykároly-kertvárosi Református Egyházközség meghívásában csütörtökön Kiss József szatmárpálfalvi lelkipásztor, pénteken Dobai Zoltán ákosi lelkész, szombaton Rácz Ervin, a  Szatmár-szigetlankai Református Egyházközség  lelkipásztora hirdeti Isten igéjét. Vasárnap délelőtt 9,15 órától a kertvárosiak meghívásában Bara László diószegi lelkipásztor, 11 órától pedig Szegedi László, az Erdélyi Református Egyházkerület generális direktora fog prédikálni. Az imaheti istentiszteletek hétköznaponként du. 5 órakor kezdődnek. A szervezők nagy szeretettel várják az érdeklődőket.