Még lehet jelentkezni a Szeretethídra

A Szeretethíd jelentkezési határidejét május 15-ig meghosszabbították, így még néhány nap rendelkezésre áll arra, hogy bárki regisztráljon, aki szeretne önkéntes feladatokat vállalni az idei programon. A Kárpát-medencei református önkéntes napokra május 25-én és 26-án kerül sor. Az önkétesek környezetvédelmi, szociális vagy fejlesztési munkákban vesznek részt az egyik vagy mindkét kijelölt napon. Az idei Szeretethíd fővédnökei Vastag Csaba és Vastag Tamás Fonogram-díjas énekesek. Egyházi fővédnöke pedig Bogárdi Szabó István, a Dunamelléki Református Egyházkerület püspöke. Bővebb információ és jelentkezés a www.szeretethid.hu oldalon lehetséges!

Az elmúlt évben a nagykárolyi református egyházmegyéből 9 csoport vett részt a programban, és tett valami hasznosat környezete megszépítséért vagy a környezetében élők egy napjának szebbé tételéért.