Játékos tanévzáró a kertvárosi parókia udvarán

Immár hagyománnyá vált gyülekezetünkben a játékos formában történő tanévzáró, melyre az idén június 8.-án, péntek délután került sor. Úgy gondoljuk, hogy sokkal emlékezetesebb marad gyermekeink számára az, ha ebben a formában zárjuk le a tanévet és szívesen emlékeznek majd vissza azokra a csoportdinamikai és ügyességi játékokra, amelyeknek aktív tagjai.  A gyermekek játékos köszöntése után „hálaadó körre” került sor, amelyben minden gyerek elmondta számára az elmúlt év legemlékezetesebb időszakát, majd felszabadult játékokba kezdtünk.

A gyermekeknek bibliai színezőket adtunk, melyeket az EEM (EASTERN EUROPEAN MISSION) jóvoltából kaptunk, illetve a Dimand László által üzemeltetett NAGYKÁROLYI JÁTÉKBAZÁR  plüssfiguráit kapták ajándékba. A játékok levezetésében köszönjük Holló Éva és Suhó Andrea óvónénik segítségét, valamint Májer Tamara ikés közreműködését. Végül, de nem utolsósorban köszönjük a kertvárosi gyülekezet támogatását is az egész évben végzett gyermekmunka során. Ezúton kívánunk minden vallásórás gyermekünknek kellemes vakációt, jó pihenést, sok-sok élményt a nyárra, abban a reményben, hogy a következő tanévben újra találkozunk!

Tolnay Adrien