Vakációs bibliahét Bogdándon

Idén a tövisháti gyülekezetek járnak elől a vakációs bibliahetek megszervezésében. Az elmúlt héten Hadadon, ezen a héten pedig Bogdándon tartják a bibliahetet a gyermekek nagy örömére.

Jó hangulatban telik Bogdándon a bibliahét, ahol napról napra nagy érdeklődéssel vesznek részt a foglalkozásokon a vallásórás gyermekek. Bibliai történetekkel ismerkednek, rajzolnak, színeznek és nagyon sokat játszanak. A gyülekezetben nemcsak a gyermekekkel való foglalkozás teszi színessé a mindennapokat. Az elmúlt időszakban a Szeretethíd akció során a templom udvarát szépítették meg, most pedig a parókia környékét igyekeznek szebbé tenni. Nemrégiben került fel továbbá az úrasztala fölé az új hálakoszorú, amit friss búzakalászokból fontak a szorgos kezű asszonyok.