Parakletos Könyvesház: Karácsonyi akció

AKCIÓ

Karácsonyi akciónk keretében 20-50 % kedvezménnyel kínálunk társasjátékokat, gyerek és felnőtt könyveket is.

ÚJDONSÁG

Miklya Luzsányi Mónika:
Egyedül nem jó… – Áhitatoskönyv

Hogyan építhetjük a párkapcsolatunkat?
Az áhítatok életközelbe hozzák a bibliai példákat, és életbevágóvá teszik azokat a mai ember számára. Házasságra készülő párok, házastársak együtt és külön is olvashatják. A problémaérzékeny áhítatok kapcsolatuk megerősítését szolgálják, a nyitott kérdések tartalmas beszélgetéseket indíthatnak el. Gyülekezeti csoportos feldolgozásra is ajánljuk.

EGYEDI KARÁCSONYI AJÁNDÉKCSOMAGOK
Vállaljuk gyülekezeteknek, iskoláknak a karácsonyi ajándékcsomagok összeállítását és csomagolását igény szerint, a megadott pénzkeretből, a kért korosztályok számára. A megrendelésen belül kérésre a csomagokat egyesével összeállítjuk. Egyeztetés telefonon: 0036 30 3313284.

A karácsonyi csomagokhoz ajánljuk: karácsonyi celofán tasakok illetve papír dísztáskák.

ÚJ KARÁCSONYI JELENET A KATETÉKA HONLAPON

kateteka.hu oldalon továbbra is hetente frissülő hitoktatói anyagokkal várjuk a hitoktatókat. Az adventi időszakban számos ingyenesen letölthető tartalom segíti a hitoktatókat az ünnepei készülődésben. Például egy komplett új karácsonyi színdarab is elérhető: A katonaláda titka

ADVENTI KÖNYVVÁSÁRAINK

Az adventi időszakban számos rendezvényen lesz könyvasztalunk. Várunk mindenkit szeretettel (részletes program a honlapunkon)!

• november 30-án Pécsett 3 helyszínen
  • december 5-én szerdán, Győrött, az Adventi Könyvvásáron
  • december 7-8-án Budapesten a Lónyay utcai Református Gimnáziumban, a Keresztyén Karácsonyi Könyvvásáron az emeleten találnak meg minket

Aki valamelyik könyvvásárban szeretné átvenni a megrendelt könyveket, kérjük, hogy rendelését a vásár előtti munkanap délig juttassa el hozzánk!

ÜNNEPI NYITVA TARTÁS

Kiskunfélegyházi könyvesboltunkban ez évben december 21-ig van lehetőség a személyes vásárlásra.
Csomagküldési utolsó nap: december 20.
2019. január első két hetében leltározás miatt zárva tartunk.

VÁSÁRLÁS

Készülő kiadványainkat, könyvvásárainkat és egyéb programjainkat nyomon követheti honlapunkon (www.parakletos.hu).

Érdemes ellátogatni a web-boltunkba (konyves.hu), ahol saját kiadványaink 20%, egyéb kiadók kiadványai 10-15% kedvezménnyel kaphatók.

Aki jobban szeret személyesen válogatni, azokat szeretettel várjuk könyvvásárainkban, mozgóboltunkban, illetve kiskunfélegyházi könyvesboltunkban, a Pacsirta u. 10. szám alatt. Hétfőtől péntekig 8-16 óra között, minden hónap első szombatján délelőtt 9-12 óra között tartunk nyitva.

2018. december 1-i és 15-i szombaton is nyitva tartunk, délelőtt 9-12 óráig!

KÍVÁNUNK NAGYON ÁLDOTT ADVENTI KÉSZÜLŐDÉST, BÉKÉS, NYUGODT, ÖRÖMTELI  ÉS ÁLDOTT KARÁCSONYT!

Damásdi Dénesné Judit
kiadóvezető