Gyermekbibliahét bemutatónapok 2019

A gyermekbibliaheti bemutatónapok az alábbi időpontokban kerülnek megtartásra:

1. Június 11.-én (kedden) Nagyváradon a Nagyvárad-csillagvárosi Egyházközség templomában 14 órától. Szeretettel várjuk ide a Bihari, Érmelléki, Aradi és Temesvári Egyházmegyék azon gyülekezeteinek küldöttségét, amelyek megrendelték a programot.

2. Június 15.-én (szombaton) Szatmárnémetiben a Református Gimnázium dísztermében 11 órától kezdődően. Szeretettel várjuk ide a Nagybányai, Szatmári és Nagykárolyi Egyházmegyék azon gyülekezeteinek küldöttségét, képviselőjét, amelyek a programot megrendelték.

3. Június 15.-én (szombaton) Zilahon a Református Wesselényi Kollégium dísztermében 17 órától kezdődően. Szeretettel várjuk ide a Szilágysomlyói és Zilahi Egyházmegyék gyülekezeteinek képviselőit, amelyek megrendelték a programot.

Forrás: krek.ro