Nőszövetségi tisztújítás volt egyházmegyénkben

Nőszövetségi csendesnapot tartottak Hadadon június 30-án. A csendesnapra a nagykárolyi egyházmegye számos gyülekezetéből érkeztek nőszövetségi tagok.

Különleges alkalom volt ez, hiszen a Bogya Kis Mária (a Királyhágómelléki Református Egyházkerület nőszövetségi elnöke) igehirdetését és Vinczéné Pálfi Judit missziói előadó (KREK) előadását követően tisztújításra került sor az egyházmegyei nőszövetség körében. Elnöknek Tőtős Beáta-Margit hadadi lelkésznőt választották vissza. Alelnöki tisztséget kapott: Máthé Tünde segédlelkész (Dobra), Bencze-Kádár Orsolya segédlelkész (Nagykároly-Kertváros), Tolnay Adrien (Nagykároly-Kertváros), Tatár Ágnes (Hadadnádasd), Szabó Ildikó (Szilágypér) és Csürös Orsolya (Szilágyszér). Jegyzőnek Fülöp Zsófiát (Érszakácsi), pénztárosnak pedig Dallos Adélt (Nagykároly-Kertváros) választották meg – tudtuk meg Tőtős Beáta lelkésznőtől. Gratulálunk nekik, Isten áldása legyen munkájukon!