Új időpontban, szombatonként 11 órától: Harangszó Rádió

Ezen a héten új időpontban jelentkezik a Harangszó Rádió, azaz a református egyház rádiós műsora. Ezentúl szombatonként délelőtt 11 órától szól az Ige a rádióban.

408 adást hallgathattak meg eddig a City Rádió jóvoltából az elmúlt 8 évben. Továbbra is áhítatokkal, interjúkkal, előadásokkal, építő gondolatokkal, friss keresztyén zenékkel érkezik a Harangszó Rádió, szólva mai nyelven a hallgatókhoz. A műsor fő célja, hogy mindenkit az Istennel és az egymással való közösségbe hívjon, valamint az, hogy „házhoz vigye” az örömhírt, a vigasztálást, bátorítást és Isten igazságát. A Harangszó Rádió semmiképpen sem helyettesíti a templomi istentiszteletet, de üzeni: hinni nemcsak a templomban kell.

Partium és Erdély több területén is hallgatják a műsort az alábbi frekvenciákon: Szatmárnémeti (106,4 FM), Nagykároly (93,8 FM), Zilah (103,3 FM), Kovászna (96,8 FM), Máramarossziget (97,4 FM), Borszék (89,0 FM) Nagybánya (104,2 FM), Brassó (88,4 FM).

Forrás: www.refszatmar.eu