PRESBITER SZÖVETSÉGI KONFERENCIA LESZ ÁKOSON

,,Akiket én szeretek, megfeddem és megfenyítem: légy buzgóságos azért, és térj meg.”

Jelenések 3,19

Meghívó

Szeretettel meghívjuk az egyházközségük lelkipásztorát és presbitériumát Ákosra, a református egyházközség gyülekezeti termében  megrendezendő konferenciára, melyet 2019. október 26.-án, 10 órai kezdettel tartunk.

A konferencia témája: ,,Egyházszervezés a XXI. században és a presbiteri felelősség elmélyítése”.

Előadó: Nagy-Baló Csaba, a Sárospataki Református Kollégium Gimnáziumának, Általános Iskolájának és Diákotthonának intézményvezetője.

Program:

• Nyitóáhítat: Dobai Zoltán házigazda lelkipásztor
  • Köszöntés: Almási Csaba P.SZ.elnök
  • Fórum, megbeszélések
  • Áldás
  • Ebéd

Isten gazdag áldását kérve gyülekezetükre, szeretettel várunk minkenkit!

Lele, 2019. szeptember 23.

Almási Csaba                                                               Antal József

P.SZ. elnök                                                                   P.SZ. titkár