Az Európai Magyar Protestáns Szabadegyetem résztvevői látogattak el a nagykárolyi új templomba

Egy nappal azután, hogy a magasrangú magyarországi kormányküldöttség megtekintette a felépült kertvárosi istenházát, a Kálvin-központ első turista látogatóiként megjelentek az Európai Magyar Protestáns Szabadegyetem résztvevői is.

Október 5.-én látogatták meg a már felépült templomot, a gyülekezeti központot és a mellette levő óvodát. A vendégeket Tolnay István lelkész köszöntötte, majd Meleg Vilmos nagyváradi színművész szavalta el Reményik Sándor A fordító című versét. Reméljük a jövőben is majd sokan lesznek kíváncsiak a templomunkra és számos turistacsoport fogja majd megnézni ezt a csodát, amiért mi hálásak vagyunk Istennek.

Tolnay Adrien