Álláshirdetés

PÁLYÁZATOT HIRDET

AZ ÚJONNAN LÉTREHOZOTT HARANGOZÓ-GONDOZÓI

ÁLLÁS BETÖLTÉSÉRE.

Az állás elfoglalása esetén való tennivalók:

• Harangozás: automatizált harangokkal
  • A Kálvin-központ közösségi tere helységeinek és külső udvarának általános és rendszeres rendben tartása
  • Egyházi eseményeken való aktív részvétel és hathatós segítségnyújtás

Pályázati feltételek:

• aktív református egyháztagság a kertvárosi, vagy bármely más környékbeli református egyházközségben.
  • jó szolgálatkészség, szorgalom és elkötelezettség Isten és az egyház közössége iránt
  • erkölcsös, példaértékű családi és közösségi életvitel

Amit biztosít az egyházközség:

• a mindenkori minimálbér az állami törvények szerint
  • kérésre vagy szükség esetén szolgálati lakás a Rákóczi Ferenc 18A szám alatti emeletes ingatlanban

Jelentkezni lehet november 25.-e déli 12 óráig a Nagykároly-kertvárosi Református Kálvin-központ lelkészi hivatalában, órarend szerint. A pályázatokat november 25-26-án a presbitérium bírálja el, a jelölteket másnap értesítjük telefonon vagy szöveges üzenetben attól függetlenül, hogy elfogadta-e avagy sem a jelentkezését a testület.

Bővebb információk a 0261 866 719-es telefonszámon, órarend szerinti híváslehetőséggel.