Imahét Lelében

Ezen a héten tartják Lelében az imahetet. Az istentiszteletek este 6 órakor kezdődnek. A szervezők nagy szeretettel várják a kedves híveket.

Vasárnap Csürös Róbert gyakornok lelkész hirdette Isten igéjét, hétfőn pedig Szász Bálint Róbert, a Zilahi Református Egyházmegye esperese prédikált. Kedden Kiss Miklós szilágyzoványi lelkész, szerdán Kiss József szatmárpálfalvi lelkipásztor, csütörtökön Szabóné Varga Szidónia cégénydányádi lelkésznő, pénteken Barabás Attila völcsöki lelkipásztor, szombaton pedig Fülöp János érszakácsi lelkész viszi az evangélium örömhírét a leleiek templomába. Vasárnap úrvacsoraosztás istentisztelettel zárul az imahét, melyen Nagy Sándor lelkipásztor hirdeti majd az Igét. A résztvevők nemcsak tartalmas prédikációkat hallgathatnak meg az istentiszteleteken, hanem a gyermekek és ifjak műsorát is, akik ezáltal teszik gazdagabbá az imaheti estéket.

lele